High school musical
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

High school musical

Првиот македонски форум за High School Musical
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Chat.......

Go down 
3 posters
АвторПорака
nin4e
Администратор
Администратор
nin4e


Female
Број на мислења : 331
Age : 25
Местолокација : Со Ешли на снимање на четвртиот дел ХСМ
Registration date : 2009-01-01

Chat....... Empty
ПишувањеПредмет: Chat.......   Chat....... EmptyПет Јан 02, 2009 12:31 pm

Гостите тука можат да четуваат

_________________
Chat....... Blenda10
Ashley......THE BEST.....
Вратете се на почетокот Go down
http://highschoolmusical.n-stars.org
??? ? ??
Гостин
AnonymousChat....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat.......   Chat....... EmptyНед Јан 04, 2009 7:23 am

хиии
има некого?
Вратете се на почетокот Go down
nin4e
Администратор
Администратор
nin4e


Female
Број на мислења : 331
Age : 25
Местолокација : Со Ешли на снимање на четвртиот дел ХСМ
Registration date : 2009-01-01

Chat....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat.......   Chat....... EmptyНед Јан 04, 2009 9:05 am

Зошто не се регистрираш?

_________________
Chat....... Blenda10
Ashley......THE BEST.....
Вратете се на почетокот Go down
http://highschoolmusical.n-stars.org
Sanja
Прв пат слушаш за HSM
Прв пат слушаш за HSM
Sanja


Female
Број на мислења : 101
Age : 26
Registration date : 2009-01-03

Chat....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat.......   Chat....... EmptyПон Јан 05, 2009 5:35 am

навистина зошто не се регистрираш?? Супер е овде
Вратете се на почетокот Go down
Dammy :]
Администратор
Администратор
Dammy :]


Female
Број на мислења : 107
Age : 26
Registration date : 2009-01-02

Chat....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat.......   Chat....... EmptyПон Јан 05, 2009 8:05 am

Sanja напиша:
навистина зошто не се регистрираш?? Супер е овде

_________________
Chat....... 10wve6f Chat....... N4z7g8 Chat....... 34gkbbm
ashley..tha ultra.dinamic.modern.diva

Chat....... B5pi4k
Вратете се на почетокот Go down
nin4e
Администратор
Администратор
nin4e


Female
Број на мислења : 331
Age : 25
Местолокација : Со Ешли на снимање на четвртиот дел ХСМ
Registration date : 2009-01-01

Chat....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat.......   Chat....... EmptyПон Фед 16, 2009 3:18 pm

абе то бев јас хаха
сакав да го видам како ке биде аватарот на гостинот хх

_________________
Chat....... Blenda10
Ashley......THE BEST.....
Вратете се на почетокот Go down
http://highschoolmusical.n-stars.org
Sponsored content

Chat....... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat.......   Chat....... Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Chat.......
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
High school musical :: Добродојдовте :: Гости-
Отиди до: