High school musical
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

High school musical

Првиот македонски форум за High School Musical
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Olesya Rulin

Go down 
5 posters
АвторПорака
nin4e
Администратор
Администратор
nin4e


Female
Број на мислења : 331
Age : 25
Местолокација : Со Ешли на снимање на четвртиот дел ХСМ
Registration date : 2009-01-01

Olesya Rulin Empty
ПишувањеПредмет: Olesya Rulin   Olesya Rulin EmptyПет Јан 02, 2009 3:35 pm

Што мислите за Olesya Rulin?
и ставајте нејзини слики

_________________
Olesya Rulin Blenda10
Ashley......THE BEST.....
Вратете се на почетокот Go down
http://highschoolmusical.n-stars.org
Elisa
Администратор
Администратор
Elisa


Број на мислења : 162
Registration date : 2009-01-01

Olesya Rulin Empty
ПишувањеПредмет: Re: Olesya Rulin   Olesya Rulin EmptyСаб Јан 03, 2009 4:32 am

интересна улога има
ама така во втора сезона поубавка ми е

_________________
Olesya Rulin Zn94di Olesya Rulin 10ynnmb Olesya Rulin 2qx49ra
Ashley...So Cool...
Вратете се на почетокот Go down
nin4e
Администратор
Администратор
nin4e


Female
Број на мислења : 331
Age : 25
Местолокација : Со Ешли на снимање на четвртиот дел ХСМ
Registration date : 2009-01-01

Olesya Rulin Empty
ПишувањеПредмет: Re: Olesya Rulin   Olesya Rulin EmptyСаб Јан 03, 2009 4:34 am

Да, па во првиот дел цело време со оделото и шеширот

_________________
Olesya Rulin Blenda10
Ashley......THE BEST.....


Последната промена е направена од nin4e на Саб Јан 03, 2009 4:52 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://highschoolmusical.n-stars.org
Elisa
Администратор
Администратор
Elisa


Број на мислења : 162
Registration date : 2009-01-01

Olesya Rulin Empty
ПишувањеПредмет: Re: Olesya Rulin   Olesya Rulin EmptyСаб Јан 03, 2009 4:50 am

да како машко е во првата само накрајот со фустанче шо ќе биде

_________________
Olesya Rulin Zn94di Olesya Rulin 10ynnmb Olesya Rulin 2qx49ra
Ashley...So Cool...
Вратете се на почетокот Go down
Dammy :]
Администратор
Администратор
Dammy :]


Female
Број на мислења : 107
Age : 26
Registration date : 2009-01-02

Olesya Rulin Empty
ПишувањеПредмет: Re: Olesya Rulin   Olesya Rulin EmptyСаб Јан 03, 2009 5:28 am

Elisa напиша:
интересна улога има
ама така во втора сезона поубавка ми е

_________________
Olesya Rulin 10wve6f Olesya Rulin N4z7g8 Olesya Rulin 34gkbbm
ashley..tha ultra.dinamic.modern.diva

Olesya Rulin B5pi4k
Вратете се на почетокот Go down
Sanja
Прв пат слушаш за HSM
Прв пат слушаш за HSM
Sanja


Female
Број на мислења : 101
Age : 26
Registration date : 2009-01-03

Olesya Rulin Empty
ПишувањеПредмет: Re: Olesya Rulin   Olesya Rulin EmptyСаб Јан 03, 2009 8:59 am

Dammy :] напиша:
Elisa напиша:
интересна улога има
ама така во втора сезона поубавка ми е
исто мислење
Вратете се на почетокот Go down
**Nadja**
Модератор
Модератор
**Nadja**


Female
Број на мислења : 63
Age : 28
Местолокација : Beograd
Registration date : 2009-01-04

Olesya Rulin Empty
ПишувањеПредмет: Re: Olesya Rulin   Olesya Rulin EmptyСре Јан 07, 2009 2:27 pm

Sanja напиша:
Dammy :] напиша:
Elisa напиша:
интересна улога има
ама така во втора сезона поубавка ми е
исто мислење
Вратете се на почетокот Go down
http://www.highschoolmusical.new-forum.net
Sponsored content

Olesya Rulin Empty
ПишувањеПредмет: Re: Olesya Rulin   Olesya Rulin Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Olesya Rulin
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
High school musical :: Главни улоги :: Споредни улоги-
Отиди до: